niedziela, 3 marca 2013

Dziwny karczoch

Hej! Wiosna idzie do nas pełną parą co mnie ogromnie cieszy :) Ostatnio pisałam o tym jak zaniedbałam bloga nie publikując nic z hand made a więc teraz będę nadrabiać. W związku z tym  że idą święta wielkanocne nie będę odstawać bardzo od "jajecznej" tematyki i pochwalę się swoimi " jajami" :)
Podczas poszukiwania nowych technik ozdabiania w internecie znalazłam dość nietypową metodę ponieważ za żadne skarby nie mogłam wyszukać podobnie wykonanych jajek, może powodem było to, że nie mam zielonego pojęcia jak ta metoda się nazywa. Jeżeli ktoś się orientuje prosiłabym po podzielenie się widzą :) Ja mianowałam na dziwnego karczocha :) Całe szczęście strona na której wyszukałam dziwnego karczocha zawierała mały do końca nie jasny toturial, chociaż nawet gdyby go nie było siedziałabym i kombinowała jak zrobić sobie taką fajną ( tysięczną :)) ozdóbkę. A więc prezentuję się ona tak: 
Muszę się jeszcze pochwalić wygranym candy na blogu Lisie Skarby :)

4 komentarze:

 1. swietnie,wszystko mi sie podoba :D

  zapraszam do siebie na konkurs
  DO WYGRANIA TRAMPKI ALA'VANSY ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Ile różności pokazujesz na swoim blogu! Cuda.
  Pa

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta technika to kanzashi. Pilnie strzeżona tajemnica jej twórców. ^^ Do rozgryzienia, bo elementy robi się tak samo, czy to jajko czy kwiatek. Szukaj wpisując w wyszukiwarkę kwiat kanzashi tutorial na zagranicznych blogach z tutkami ilustrowanymi. Po obrazkach sobie dojdziesz. =)

  OdpowiedzUsuń