sobota, 2 lutego 2013

Nabieram sił!

Co robi student w czasie sesji? Zajmuje się wszystkim i niczym ;) Dokładnie,  bo przecież co teraz powinna robić jak nie uczyć się ? Nie no oczywiście mała przerwa musi być ;)
Nie wiem czy ma to związek z poczuciem nadchodzącej wiosny ( słyszałam już nawet śpiewające ptaki! :D) czy juz po prostu przyszedł czas na pozytywną zmianę humoru i wene twórczą na którą ostatnio narzekałam. Dobry humor i pozytywne nastawienie do życia zawsze się przyda, jednak moje zapędy twórcze będę musiała jak na razie tylko podsycać. W mojej głowie rodzi się całe mnóstwo ciekawy pomysłów których jeszcze tutaj nie było. Czas pokaże ile z nich uda mi się zrealizować.
Ostatnio zastanawiałam się nad zakupieniem książki dotyczącej fotografii. No i jak powiedziałam tak zrobiłam. Teraz każdą wolną chwilę ( tych wolnych jest zdecydowanie za mało :)) spędzam na zagłębianiu się  w treści i uczeniu nowych ciekawych technik. Efekty może niedługo zobaczycie ;)
A teraz zabieram się do nauki!

5 komentarzy:

 1. Moja córka też ma sesję i jak widzę ciągnie ją do wielu tematów, niekoniecznie dotyczących egzaminów:)))
  W swoich czasach studenckich miałam podobnie.
  Powodzenia na studiach i z aparatem.

  Trzymam kciuki, dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam
  Tomaszowa

  OdpowiedzUsuń
 2. dokladnie, zajmuje sie wszystkim innym byle ni nauka, ale zeby nie bylo praktycznie wszedzie targam ze soba ksiazke albo kserowki ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No skąd ja to znam, szkoda tylko, że przez noszenie ich wiedza sama nie wchodzi do głowy :)

   Usuń
 3. też sie tak robiło za czasów studenckich choc to niedawno było:) i nawet wróciłoby się do dawnych czasów:)

  OdpowiedzUsuń