sobota, 6 lipca 2013

Osłonka na doniczkę

Mam wrażenie, że kiedyś jakoś bardziej cieszyłam się z nadchodzących wakacji, jakoś było je " czuć w powietrzu". Teraz zupełnie nie odczuwam nic, chyba faktycznie dorastam. Dawniej zawsze bardzo oczekiwałam urodzin, powodem myślę było to że urodziny obchodzę w listopadzie, przez co wszyscy mieli już jakby rok do przodu. Teraz zaczynam zauważać plusy, wszyscy z mojego rocznika będą mieli po 40 lat a ja nadal będę mogła się chwalić wiekiem 39 lat :)  Mama zawsze mi mówiła " nie dodawaj sobie lat, bo kiedyś będziesz chciała mieć tyle co teraz". Co prawda mam zaledwie a nawet jeszcze nie 20 lat a już zaczynam odczuwać prawdziwość tych słów. Na tym " naśćie" chciałabym się zatrzymać, ech... szkoda że tak nie można ;)
Ostatnio pisałam o moich próbach wyplatania z papierowej wikliny. Co prawda jest to moje drugie podejście, bo za pierwszym sama jeszcze chyba nie wiedziałam o co dokładnie w tym chodzi ;P
Co do roślinki, wiem że nie grzeszy okazałością ale ja się później okazało tylko ona pasowała do mojego " dzieła" :)

6 komentarzy:

 1. Ile ja bym dała, żeby mieć naście lat. :P Ale wychodzę z założenia, że na ile się czujesz, tyle masz.

  Nawet mała czy brzydka roślina może nas zaskoczyć i zakwitnąć tak pięknie, że nie możemy się nadziwić :) O ile się nie mylę, to jest jakiś sukulent. One też mają swój urok. :)

  A koszyk pięknie ozdobiłaś. Mój pierwszy wiklinowy koszyczek wyszedł taki "kopnięty" :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Staram się też tak myśleć, jednak już teraz zaczynam zauważać jak czas zaczyna pędzić co niekoniecznie mi się podoba, no ale co poradzić trzeba korzystać z życia dopóki się może :)

   Usuń
 2. Papierowa wiklina to dla mnie mordęga, podziwiam wszystkich którzy mają do tego cierpliwość :) Twoja osłonka wyszła bardzo ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest tak źle, ja za pierwszym razem też się zraziłam, ale potem było kolejne - przymusowe prawie - podejście, bo na zajęciach na uczelni, ale już drugi raz poszedł bardzo szybko i sprawnie :) Tym bardziej, że było z kim pogadać podczas pracy :)

   Usuń