środa, 10 października 2012

Wyzwanie

Dopóki mam jeszcze trochę czasu, bo pierwsze zajęcia jeszcze nie są takie złe zajmuję czas czytaniem. Moim kolejnym wyzwaniem oprócz przeczytania wszystkich książek Kinga jest tym razem przeczytanie Jeszcze kilku kolejnych z listy Nicholasa Sparksa, ponieważ ma trochę mniejszą kolekcję wydanych książek a przede wszystkim dlatego że większość już przeczytałam. Jak znalazłam w internecie Sparks wydał do tej pory 17 książek z czego 9 przeczytałam, a 10 jest w trakcie.
Jeżeli chodzi o moje robótki niestety nie wożę ze sobą z domu nawet potrzebnych materiałów do zrobienia czegokolwiek chociażby z braku miejsca w bagażu i ograniczonego czasu ( książkę zawsze można sobie poczytać na nudnym wykładzie ;p ). Jutro juz zmykam do domu z powodu wolnego piątku. Z radością wpadnę do domu i przykleję się do mojego ukochanego łóżka ;) Po opadnięciu szalonej radości może uda mi się coś wykombinować i pokarzę wam efekty :)
A tym czasem " Od pierwszego wejrzenia"
Miłego dnia! :)

3 komentarze:

 1. Uwielbiam Sparksa i nałogowo go czytam.;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja czytałam ostatnią piosenkę i widziałam jesienna miłość ;)
  Super.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam do udziału w rozdaniu na http://natolatekswiat.blogspot.com/2012/10/rozdanie.html. Do wygrania niesamowite kolczyki converse!

  OdpowiedzUsuń